ضوابط شرکت در نمایشگاه

صفحه اصلی > ضوابط شرکت در نمایشگاه

 

قوانين و مقررات عمومي شركت در نمايشگاه ‌ژئوماتیک97

شركت‌كننده عزيز

ضمن اظهار امتنان از مشاركت شما در اين نمايشگاه، خواهشمند است بارعایت نکات زیر، مارا در برگزاری هرچه بهتر نمایشگاه یاری فرمایید.

 

شرایط عمومی نمایشگاه:

1-زمان تحويل غرفه، حمل كالا و غرفه‌آرايي

1-1- شركت‌كنندگان مجاز به استفاده‌ از ارتفاع بيش از 5/2 متر براي ساخت و تزئين غرفه نمي‌باشند.

2-1- تحويل غرفه به مشاركت‌كنندگاني كه داراي ساخت و ساز نمي‌باشند و غرفه با تجهيزات درخواست نموده‌اند، حداكثر تا دو روز قبل از افتتاح نمايشگاه انجام می گردد.

3-1- زمان تعيين شده براي چيدمان كالاها روز قبل از افتتاح نمايشگاه تعيين شده است.

4-1- كليه عمليات اجرايي و آماده‌سازي غرفه (ساخت و ساز) بايد 72 ساعت قبل از افتتاح نمايشگاه به به گونه‌اي كه غرفه قابل بهره‌برداري باشد،به اتمام برسد.

5-1- كليه وسايل اضافي، كارتن‌ها و صندوق‌ها مي‌بايست توسط شركت‌كنندگان از محوطه غرفه‌ها و نمايشگاه خارج گردد.

6-1- شركت‌كنندگان بايستي حداكثر ظرف 24 ساعت پس از پايان نمايشگاه نسبت به تخليه غرفه‌هاي واگذاري اقدام و كالاهاي نمايشگاهی را به خارج از سازمان منتقل نموده و مكان غرفه را همانند زمان تحويل در اختيار برگزاركننده قرار دهند .

7-1- فروش مستقيم كالا در غرفه و در دوران نمايشگاه مجاز نمي‌باشد. انعقاد قرارداد فروش و مذاكرات تجاري در نمايشگاه انجام و تحويل كالا به خريداران مي‌بايستي بعد از پايان نمايشگاه صورت گيرد.

 

8-1- از قرار دادن كالا در خارج از حريم غرفه، به ويژه در راهروها خودداري فرماييد.

9-1- ساعت کار نمایشگاه از ساعت 30/8صبح الی 4 بعداز ظهر می‌باشد، بدیهی است حضور نمايندگان غرفه‌ها نیم ساعت قبل از شروع كار نمايشگاه و نيم ساعت بعد از اتمام وقت روزانه نمايشگاه الزامی می باشد.

10-1- به منظور تشخيص نمايندگان معرفي شده و تسهيل در ورود و خروج آن‌ها از سالن‌ها، نصب كارت شناسايي ضروري است.

11-1- در صورت مفقود شدن هرگونه شيئي از داخل غرفه مراتب را سريعاً به صورت كتبي و با ذكر مشخصات دقيق كالاهاي مفقودشده به مسئول نمایشگاه اعلام فرماييد.

2-خروج كالا

1-2- خروج كالا در دوران برگزاري نمايشگاه ممنوع خواهد بود. لذا از آوردن اقلام غيرضروري جداً اجتناب فرماييد.

2-2- خروج كالاهاي نمايشي از غرفه‌ها بايستي در مهلت تعيين شده (حداكثر 24 ساعت پس از پايان نمايشگاه) صورت گيرد. پس از انقضاي مهلت تعيين شده، برگزاركننده در مورد خسارت و يا فقدان كالا هيچ‌گونه مسئوليتي ندارد.

3-2- صدورمجوز خروج كالا فقط با ارايه صورتحساب تأييدشده از سوي برگزاركننده امكان‌پذير مي‌باشد.

4-2- شركت‌كنندگان بايستي براي انجام هرگونه تبليغات محيطي و محاطي در نمايشگاه مراتب را با برگزاركننده نمايشگاه هماهنگ فرمايند.

* ساير قوانين و مقررات نمايشگاه

1)     هرگونه خسارت كه بر روي "غرفه‌هاي پيش‌ساخته"واردشود (پانل‌بندي)، شركت‌كننده موظف به جبران خسارت وارده خواهد بود.

2)     ستاد برگزاري نمايشگاه باتوجه به امكانات موجود، نسبت به پذيرش يا عدم پذيرش متقاضيان و تخصيص فضا و تعديل متراژهاي مورد درخواست ، مختار مي‌باشد..

3)     در صورت عدم تسویه حساب نهایی ، غرفه‌داران مجاز به تخليه غرفه و كالاي خود نبوده و حق هرگونه پيگيري قانوني براي برگزاركننده محفوظ می باشد.

4)     مسئوليت مراقبت و محافظت از غرفه و وسايل آن در ساعات برپايي نمايشگاه بر عهده شركت‌كننده است. پس از خاتمه ساعت كار نمايشگاه، نسبت به تخليه سالن‌ها و پلمپ در‌هاي ورودي اقدام شده و مسئوليت حراست از غرفه‌ها بر عهده انتظامات نمايشگاه مي‌باشد.

5)     ثبت‌نام درنمایشگاه به منزله آگاهی و پذیرش کامل تمامی موارد و بندهای مربوط به قوانین و مقررات نمايشگاه تلقی می‌گردد.

از حضور و همکاری تمامی شركت‌كنندگان عزیزدرنمایشگاه ملی ژئوماتیک97صميمانه تشكر و قدرداني مي‌نماييم .

 

دبیر خانه بیست وپنجمین همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک

                                        وسومین همایش ملی مهندسی فناوری اطلاعات مکانی